Nasze usługi

to gwarancja jakości i bezpieczeństwa

aplikacje internetowe

Aplikacje

Internetowe

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów opartych o interfejs WEB. Nasi specjaliści dbają o wysoką wydajność oraz innowacyjność dostarczanych rozwiązań. Każdy element projektu jest dokładnie przemyślany. Interfejs zawsze spełnia wysokie wymagania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby ergonomia pracy oraz wydajność były na jak najwyższym poziomie. JTC Software specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań opartych o .NET, jednak nie stronimy od technologii takich jak PHP, Java, czy Python.

Aplikacje

Mobilne

JTC® Software wykonuje aplikacje mobilne z użyciem technologii natywnych. Tworzymy aplikacje na dwa wiodące systemy operacyjne: Android, iOS. Nasze rozwiązania zapewniają pełne wykorzystanie możliwości telefonu, bez żadnych ograniczeń. Podczas współpracy dbamy o to, aby funkcjonalność szła w parze z użytecznością. Doradzamy naszym klientom najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania, które wpływają pozytywnie na odbiór aplikacji przez użytkowników. Nasz sukces nie kończy się na wykonaniu projektu. Jest on tożsamy z popularnością aplikacji wsród odbiorców.

aplikacje mobilne

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na każde pytanie.

E-commerce

E-commerce

by JTC® Software

JTC Software jest właścicielem marki NanoBuy – platformy micro-commerce. Nasze rozwiązanie pozwala na szybką i sprawną implementację funkcji sprzedaży internetowej. Integracja NanoBuy odbywa się w paru prostych krokach, dzięki czemu nie potrzebna jest specjalistyczna wiedza programistyczna do przeprowadzenia wdrożenia. NanoBuy wyposażony jest w internetowe systemy płatności online takie jak: Przelewy24, PayU, Tpay.

Technologia

iBeacon

Poprzez wykorzystanie urządzeń peryferyjnych wykorzystujących Bluetooth 4.0 jesteśmy w stanie lokalizować ruch w promieniu 70 metrów. Urządzenia współpracują bezproblemowo z telefonami opartymi o system Android 4.3+ oraz iOS 8+. Specyfika urządzeń iBeacon pozwala im na działanie w niemalże każdych warunkach. Sprawdzają się idealnie wewnątrz budynków oraz w działaniach terenowych. Opracowane przez nas rozwiązania pozwalają na identyfikacje konkretnych osób będących w zasięgu urządzeń. Pozwala to na podjęcie określonych działań w stosunku do wybranej grupy lub poszczególnych osób.

iBeacon

Zachęcamy do skorzystania z darmowej porady specjalisty.

Wsparcie technologiczne

Wsparcie

Technologiczne

Zapewniamy specjalistyczne wsparcie w ramach umowy SLA, które chroni aplikacje przed utratą ciągłości działania. Nasi administratorzy dbają o poprawne funkcjonowanie oprogramowania, przez co minimalizujemy ryzyko przerw w dostępie do systemów. W przypadku awarii nasi specjaliści automatycznie realizują prace serwisowe.

Audyt

procesów biznesowych

JTC® Software przeprowadza analizę procesów zachodzących w firmie. Następnie przedstawia szczegółowy raport z propozycją gotowych lub dedykowanych rozwiązań IT, które mają na celu zwiększenie wydajności oraz komfortu pracy. Dbamy o to, aby każde zaproponowane przez nas oprogramowanie spełniało swoje zadanie w 100%. Zapewniamy również dalsze wsparcie podczas serwisu oprogramowania oraz jego rozwoju.

Sotware audits

Pytania dodatkowe?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie